MÖBLER / Bord / Damskrivbord 12771328

nr 1277 1328

Damskrivbord

nyrokoko, Bredd: 88 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 78 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:56:33

24/9 16:46:04 1      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.