MÖBLER / Bord / Damskrivbord 12771328
*
nr 1277 1328
Damskrivbord
nyrokoko, Bredd: 88 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 september 2019
kl 19:56:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/9 16:46:04
1
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skrivbord
-
8143 Lampbord
ett par, rotting och glas. Diameter: 48 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:41
-
8146 Lampbord
Glas/krom. Bredd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:08
-
8179 Lampbord
Kakel, Gustaviansk stil. Bredd: 36 cm, djup: 36 cm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:52
-
8306 Matbord
med utdragsskivor, teak, 1950-tal. Bredd: 70+ 2x26..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:25
-
8354 Mössbord
1800-tal, bemålat. Bredd: 90 cm, djup: 60 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:28
-
8141 Nattygsbord
ett par, rotting och glas. Bredd: 47 cm, djup: 37 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26
*
Damskrivbord
Kondition: slitage
nr 1277 1328
Damskrivbord
nyrokoko, Bredd: 88 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 september 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/9 16:46:04 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skrivbord
-
8143 Lampbord
ett par, rotting och glas. Diameter: 48 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:41 -
8146 Lampbord
Glas/krom. Bredd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:08 -
8179 Lampbord
Kakel, Gustaviansk stil. Bredd: 36 cm, djup: 36 cm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:52
-
8306 Matbord
med utdragsskivor, teak, 1950-tal. Bredd: 70+ 2x26..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:25 -
8354 Mössbord
1800-tal, bemålat. Bredd: 90 cm, djup: 60 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:28 -
8141 Nattygsbord
ett par, rotting och glas. Bredd: 47 cm, djup: 37 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26



