MÖBLER / Bord / Damskrivbord 12771328
*
nr 1277 1328
Damskrivbord
nyrokoko, Bredd: 88 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 september 2019
kl 19:56:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/9 16:46:04
1
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skrivbord
-
1010 Bord
Eero Saarinen (1910-1961), "Tulip", Knoll Internat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:55
-
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:00
-
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:15
-
8249 Fällbord
1800-tal. Diameter: 86 cm, höjd: cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:33
-
9073 Lampbord
Ett par, benställning i krom, två glasskivor, diam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:51
-
9176 Lampbord
Ett par, Gustaviansk stil, mahogny, mässingsdekor...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:54
*
Damskrivbord
Kondition: slitage
nr 1277 1328
Damskrivbord
nyrokoko, Bredd: 88 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 september 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/9 16:46:04 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skrivbord
-
1010 Bord
Eero Saarinen (1910-1961), "Tulip", Knoll Internat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:55 -
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:00 -
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:15
-
8249 Fällbord
1800-tal. Diameter: 86 cm, höjd: cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:33 -
9073 Lampbord
Ett par, benställning i krom, två glasskivor, diam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:51 -
9176 Lampbord
Ett par, Gustaviansk stil, mahogny, mässingsdekor...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:54